Views Slider (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Custom
ja: カスタム

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド
