Views Slider (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser
