Views Slider (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
