Views Slider (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Progress
nl: Voortgang

en: Cube
nl: Kubus

en: Cards
nl: Kaarten
