Views Slider (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Progress
pl: Postęp
