Views Slider (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fade
fa: محو شدن
