Views Slider (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Custom
ru: Собственная

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Progress
ru: Прогресс
