Views Slider (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Progress
sv: Framsteg

en: Bullets
sv: Punkter
