Views Slider (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Slide
ta: நழுவு
