Views Slider (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: None
uk: Немає

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Custom
uk: Власний

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Progress
uk: Поступ

en: Cube
uk: Куб

en: Fraction
uk: Дріб

en: Flip
uk: Розвернути

en: Bullets
uk: Кульки

en: Cards
uk: Картки
