Views Slideshow (8.x-4.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Resume
kn: ಮರಳಿ ಆರಂಭಿಸು

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: of
kn: ನ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ
