Views Slideshow (8.x-4.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Fields
el: Πεδία

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Random
el: Τυχαία

en: Style
el: Στυλ

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Skin
el: Θέμα

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί

en: Effect
el: Εφέ

en: of
el: από
