Views Slideshow (8.x-4.6) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Action
jv: Aksi

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Fields
jv: Field

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: About
jv: Ngenani

en: Effect
jv: Efék
