Views Slideshow (8.x-4.7) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Action
ku: کردار

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: About
ku: دەربارە
