Views Slideshow JCarousel (8.x-1.0-alpha0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Scroll
ru: Прокрутка

en: Pager fields
ru: Поля навигатора

en: Choose the fields that will appear in the pager.
ru: Выберите поля, которые будут отображаться в навигаторе.

en: Wrapping
ru: Обворачивание
