Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
