Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Views
az: Görünüşlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
