Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
