Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Views
bg: Изгледи

en: Order
bg: Поръчка

en: Apply
bg: Търси
