Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Order
gd: Òrdugh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
