Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Views
he: היבטים

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
