Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Desc
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
