Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
