Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Views
jv: View

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: Slide
jv: Geser

en: Asc
jv: Urut Maju
