Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
