Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Views
lv: Skati

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
