Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
