Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Views
oc: Vistas

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: !setting must be numeric!
oc: !setting deu èsser numeric !

en: Master
oc: Maître
