Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Views
pl: Widoki

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: !setting must be numeric!
pl: !setting musi być numeryczne!

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
