Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
