Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
