Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Slide
ta: நழுவு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
