Views Streaming Data (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Style
hu: Stílus

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: Comma ,
hu: Vessző ,

en: Pipe |
hu: Csővezeték jel |

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
hu: A lekérdezések elkészítéséhez és futtatásához a Drupal adatbázis API-t fogja használni.

en: REST display options
hu: REST megjelenítési lehetőségek

en: Authentication methods
hu: Hitelesítési módszerek

en: Authentication Provider
hu: Hitelesítésszolgáltató

en: No authentication is set
hu: Nincs beállítva hitelesítés

en: The supported authentication methods for this view
hu: A jelen nézet által támogatott hitelesítési módszerek

en: These are the supported authentication providers for this view. When this view is requested, the client will be forced to authenticate with one of the selected providers. Make sure you set the appropriate requirements at the <em>Access</em> section since the Authentication System will fallback to the anonymous user if it fails to authenticate. For example: require Access: Role | Authenticated User.
hu: Az alábbi hitelesítésszolgáltatók támogatottak ehhez a nézethez. Lekérésekor a kliensnek kötelező lesz azonosítania magát a kiválasztott módok egyikével. Éppen ezért fontos meggyőződni róla, hogy biztosan a megfelelő módok vannak-e előírva a <em>Hozzáférés</em> szakaszban. Sikertelenség esetén ugyanis a Drupal belső hitelesítési rendszere alapértelmezetten a Névtelen felhasználónak tulajdonítja majd a kérést. Egy gyakori beállítás lehet például: <em>Hozzáférés: Szerepkör | Azonosított felhasználó</em>
