Views Streaming Data (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Style
sk: Štýl

en: Authentication
sk: Overenie

en: Chunk size
sk: Ohraničenie

en: Comma ,
sk: Čiarka ,

en: Pipe |
sk: Zvislý oddelovač |

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty
