Views Streaming Data (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Path
ca: Camí

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Style
ca: Estil

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Comma ,
ca: Coma ,

en: Pipe |
ca: Canonada |

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
ca: La consulta es generarà i s'executarà utilitzant l'API de base de dades del Drupal.

en: Authentication methods
ca: Mètodes d'autenticació

en: No authentication is set
ca: No s'ha establert cap autenticació
