Views Streaming Data (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Style
eu: Estiloa

en: Comma ,
eu: Koma ,

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak
