Views Streaming Data (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
