Views Streaming Data (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Style
fi: Tyyli

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: About
fi: Tietoja

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
fi: Kysely luodaan ja suoritetaan käyttäen Drupalin tietokanta-APIa.

en: REST display options
fi: REST näyttöasetukset
