Views Streaming Data (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Path
hr: Putanja

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Style
hr: Stil

en: Comma ,
hr: Zarez ,

en: Pipe |
hr: Vertikalna crtica |

en: About
hr: Opis

en: Path settings
hr: Postavke putanje
