Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: File name
az: Fayl adı

en: Style
az: Stil

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: About
az: Haqqında

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
az: Sorğu yaradılacaq və Drupal verilənlər bazası API istifadə edərək işə salınacaq.
