Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Style
cy: Arddull

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
