Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Path
el: Διαδρομή

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Style
el: Στυλ

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Comma ,
el: Κόμμα ,

en: Pipe |
el: Διοχέτευση |

en: About
el: Περί

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής
