Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: File name
et: Faili nimi

en: Style
et: Stiil

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
et: Päring genereeritakse ning käivitatakse Drupal andmebaasi API abil.

en: Authentication methods
et: Autentimise meetodid

en: Authentication Provider
et: Autentimisteenuse pakkuja

en: No authentication is set
et: Ühtegi autentimisviisi pole määratud

en: The supported authentication methods for this view
et: Selle vaate poolt toetatud autentimisviisid
