Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Style
lv: Stils

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: About
lv: Par
