Views Streaming Data (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: File name
fa: نام فایل

en: Style
fa: اصلوب

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: About
fa: درباره

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر
