Views Streaming Data (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Style
ta: பாணி

en: About
ta: பற்றி
