Views Streaming Data (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Path
cs: Cesta

en: File name
cs: Název souboru

en: Style
cs: Styl

en: Authentication
cs: Ověření

en: Pipe |
cs: Svislítko (roura) |

en: About
cs: Popis

en: Path settings
cs: Nastavení cesty
