Views Summarize (1.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Total
lt: Iš viso

en: Count
lt: Skaičius

en: Range
lt: Diapazonas
