Views System (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: System
bo: མ་ལག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Package
bo: ཐུམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Administration theme
bo: དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
bo: རྣམ་གྲངས་འདི་ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཡོད་མེད་མཚོན་པའི Boolean རྣམ་པ

en: Module/Theme/Theme engine
bo: མ་དཔེ་དང་བརྗོད་གཞི། བརྗོད་གཞིའི་མ་ལག

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་ཡིག་མཛོད་ནང་གི་མ་དཔེ་དང་བརྗོད་གཞི། བརྗོད་གཞིའི་མ་ལག
