Views System (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: System
bs: Sistem

en: Profile
bs: Profil

en: Administration theme
bs: Administracijska tema
